به این رای ها افتخار می کنم ـ در ستایش دکتر معتمدنژاد


«پدر» يکي از محترم ترين و ستايش برانگيزترين واژه‌ها در ذهن و ضمير هر انساني است و آنکه معلم مي‌زيد يکي از شايسته‌ترين و شريف‌ترين زيستن‌ها را برگزيده است. دکتر کاظم معتمدنژاد «پدر معلم ها» بود و از اين رو چنان آبرومند زيست و از سوي جامعه ارتباطي ها و رسانه اي ها چنين قدر ديد. براستي او شايسته بهترين توصيف هاست، چون به آئين معلمي وفادار ماند و شان معلمی را به چیزی نیالود؛ نه ژست های روشنفکری و نه سهمی در قدرت. پدر معلم ها آزاده زيست.
معتقدم همه اعمال ما نوعي راي دادن است. هر چه مي‌کنيم، در واقع داريم به چيزي راي مي دهيم و ايمان دارم که هر انسان بايد پاسخگوي راي‌هايي که در دنيا داده است باشد. در مراسم تشييع و ترحيم پدر معلم ها شرکت کردم چون حضور در مراسم او يعني راي دادن به آبرومندي، معلمي، فروتني و علم‌دوستي. به اين راي‌ها افتخار مي‌کنم.

بزرگداشت فرزانه فروتن

3 دیدگاه برای “به این رای ها افتخار می کنم ـ در ستایش دکتر معتمدنژاد

 1. سلام آقای جهانشاهی

  نِت‌نامه طرحی برای خبرنامه‌های ایمیلی است، شبیه مجله‌ها و نشریه‌ها، كه در آن مي‌توانيد مطالب مفید و تخصصی و لینک‌های جذاب مورد نياز در موضوعات موردعلاقه خود را بدون صرف وقت زياد بدست‌ بياوريد. نِت‌نامه شامل يكسري خبرنامه ايميلي در حوزه‌های مختلف است كه هر هفته به صورت رايگان براي شما ارسال مي‌شود.

  یکی از خبرنامه های نت نامه، خبرنامه ارتباطات و رسانه است که برای اهالی رسانه و طرفداران آن منتشر شده و پیج شنبه هر هفته به ایمیلشان ارسال می شود.

  شما نیز برای ثبت نام در این خبرنامه می توانید به سایت نِت‌نامه (http://www.net-nameh.com/) یا وبلاگ خبرنامه ارتباطات (http://cm-netnameh.blog.ir/) مراجعه کنید.

  همچنین در صورت تمایل می توانید لینک خبرنامه ارتباطات را در سایت خود منتشر کنید تا بازدیدکنندگان سایت شما نیز از این خبرنامه استفاده کنند.

  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *