مقاله من در همایش تهران ۱۴۰۰

Date جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶

 

همایش تهران ۱۴۰۰ (وضعیت موجود، مطلوب و چشم انداز فرهنگی اجتماعی) روز ۲۳ دی ماه در
کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.
مرکز  مطالعات فرهنگی شهر تهران چکیده برخی مقالات رسیده به دبیرخانه همایش را چاپ کرده است که در این مراسم بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد. البته مقالات ارسالی بیش از اینهاست. در اخبار زیر نویس شبکه خبر آمده بود که مقالات ارسالی بیش از ۶۰۰ مقاله است.
بهرحال مقاله بنده  با عنوان “وبلاگ، سرمایه اجتماعی و مدیریت شهری” که از طرف مرکز تحقیقات رسانه ای همشهری شرکت کرده بودم جزء ۱۴ مقاله ای است که برای ارائه در همایش انتخاب شده اند.
دیگر مراکز تحقیقاتی و دانشگاههایی که در این همایش همکاری داشتند عبارتند از : دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت معلم، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه پیام نور و موسسه تحقیقات و توسعه علوم انسانی.
علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند از طریق مترو در ایستگاه همت با اتوبوس های کتابخانه ملی و مهمانانی که با اتومبیل شخصی تشریف می آورند، می توانند از طریق بزرگراه حقانی(شرق) عازم محل برگزاری مراسم شوند. این همایش از ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر، طی دو نشست برگزار می شود.

 

هیچ پاسخ به “مقاله من در همایش تهران ۱۴۰۰”

    نظر دهید

    XHTML: برچسب های مجاز: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>